Potrzebujesz porady lekarskiej?
Zadaj pytanie w poniższym formularzu.

Podaj imię (nick):
Wpisz treść swojego pytania

Poltyka prywatności

Święto Szkoły Podstawowej nr 3 w Markach

ŚWIĘTO SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 3 IM. POMNIK ZWYCIĘSTWA 1920 ROKU W MARKACH.

8 maja 2014 r. miałam okazję uczestniczenia w uroczystościach „Święta Szkoły”, które odbyły się w Szkole Podstawowej Nr 3 im. Pomnik Zwycięstwa 1920 roku w Markach.

To wyjątkowy dzień dla wspomnianej szkoły, której historia sięgają 1922 roku, a bogata tradycja pielęgnowana jest na każdym kroku. Jest  to szkoła wielopokoleniowa, do której uczęszczało kilka pokoleń mieszkańców Marek. Obecne w szkole uczy się 630 uczniów, a grono pedagogiczne liczy 46 doskonałych nauczycieli. Warto wspomnieć, że  placówką zarządza nieprzerwalnie od 15 lat Pani Ewa Dziwulska.

Ten rok dla szkoły jest wyjątkowy z uwagi na realizowany program unijny Comenius „Who we were, where we are, what we will be”. W związku z tym placówkę odwiedziła delegacja składająca się z mieszkańców państw Unii Europejskiej.

Podczas „Święta Szkoły” wraz z posłanką Jadwigą Zakrzewską przekazałyśmy do szkolnej biblioteki kilka nowych pozycji, które z pewnością wzbogacą zbiory Szkoły Podstawowej Nr 3 i mam nadzieję, że przysłużą się uczniom szkoły.

We wczorajszych uroczystościach uczestniczył również  przewodniczący Komisji Oświaty, Kultury i Sportu w Markach Arkadiusz Werelich, któremu w sposób szczególny pragnę dziękować, za możliwość uczestniczenia w obchodach, serdecznie dziękuję!

 « Powrót